English League Pierwsza Liga Językowa w Polsce englishleague 

 PATRONAT


PATRONAT

BURMISTRZ MIASTA TOMASZÓW LUBELSKI


Wyniki finału
1 Katarzyna Teterycz             39 Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub.
 2 Dominika Fedczyszyn        38 Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub.
3  Mateusz Dziura                  35  Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lub.
4 Karol Szyprowski               32 Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lub.
5 Jagoda Żelazko                   32 Gimnazjum w Jarocinie
6 Julia Idzik                            30  Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lub.
7 Karolina Stępniak                30 Gimnazjum Nr 5 Zamość
8 Julia Lorenc                         30 Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lub.
9 Larysa Smutek                    29 Gimnazjum w Jarocinie
10 Dariusz Sokołowski           29 Gimnazjum w Lubartowie
11 Ksenia Soroka                   28 Gimnazjum Nr 5 Zamość
12 Tetyana Bratok                  27  Sambir Ukraina
13 Mariia Mala                       27 Sambir Ukraina
14 Gabriela Komuda               26 Gimnazjum w Jarocinie
15 Jakub Michalski                 24  Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lub.
16 Dominika Czapla                23 Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lub.
17 Vladdyslaw Lewwkowych 17  Sambir Ukraina
18 Natalia Konwacka             15  Gimnazjum w Czarnej Białostockiej
19 Julia Kida                          13   Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lub.
 
Szkoły podstawowe
1 Aleksandra Majówka 44  Szkoła podstawowa Nr 4 Chełm
2 Julia Klarycka 43             Szkoła podstawowa Nr 4 Stalowa Wola
3 Weronika Maciesza 40    Szkoła podstawowa Nr 2 Tomaszów Lub.
4 Jagoda Detko 39             Szkoła podstawowa Nr 3 Tomaszów Lub.
5 Oliwia Stawarska 35        Szkoła podstawowa Nr 3 Tomaszów Lub.
6 Wiktoria Legeżynska        Szkoła podstawowa Nr 3 Tomaszów Lub.
7 Julia Bijota 33                  Szkoła podstawowa w Kobyle
8 Anna Sujko 31                 Szkoła podstawowa Nr 2 Tomaszów Lub.
9 Tymoteusz Mróz 31          Szkoła podstawowa Nr 4 Stalowa Wola
10 Joanna Truś  30              Szkoła podstawowa w Kobyle
11 Nikola Więcek 27          Szkoła podstawowa w Kobyle
12 Dominik Kuzniarz 27      Szkoła podstawowa Nr 3 Tomaszów Lub.
13 Justna Romanowska 25  Szkoła podstawowa Nr 3 Tomaszów Lub.
14 Martyna Miller 23          Szkoła podstawowa Nr 2 Tomaszów Lub
15 Szymon Malec 22          Szkoła podstawowa Nr 3 Tomaszów Lub.



Finał

 9 czerwca

Przyjazd finalistów (mieszkających powyżej 100km od Tomaszowa Lub.)

na godzinę 13.00 do

Ośrodek Sportu i Rekreacji "Tomasovia"
ul. Aleja Sportowa 8
22-600 Tomaszów Lubelski
tel. +48 84 6659310 tel/fax +48 84 6659350


14.00-14.30 Wspólny wyjazd na wycieczkę do Zwierzyńca

19.00 Kolacja

8.00 Śniadanie

10  czerwca finał dla wszystkich uczestników

 9.00 Powitanie uczestników konkursu

Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Lwowskich 22-600 Tomaszów Lubelski, Kopernika 4 , tel. +48 84 6642305 fax +48 84 6642029

9.10 Pisemny test językowy

10.10 Zakończenie testu

10.15 Część artystyczna

11.30-12.00 Podanie wyników i przekazanie dyplomów


Lista uczniów przyjeżdżających 9 czerwca

Stalowa Wola 2 uczniów +opiekun

Czarna Białostocka uczeń + opiekun

Jarocin 3 uczniów + opiekun

Sambir 3 uczniów +opiekun+kierowca

Kobyle 3 uczniów + dwóch  opiekunów

Konstantynów 5 uczniów  + opiekun

Prosimy o potwierdzenie przyjazdu










TOMASZOWSKA AKADEMIA
SZTUK WALKI


konkursgimnazjalny@op.pl

Do konkursu zapraszamy szkoły z gimnazjów i szkół podstawowych 

Zgłoszone szkoły

Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub.
Gimnazjum Nr 2 Tomaszów Lub.
Szkoła Podstawowa Nr 3 Tomaszów Lub.
Szkoła Podstawowa Nr 2 Tomaszów Lub.
Szkoła Podstawowa Konstantynów
Szkoła Podstawowa Nr 4 Chełm
Gimnazjum Sportowe Gimbasket  Wrocław
Gimnazjum Nr.2 Zgorzelec
Szkoła Podstawowa w Łucce
Szkoła Podstawowa Nr 4  Stalowa Wola
 Diadkovychi secondary school  Rivn Ukraina

Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław
Gimnazjum im. K. Kieślowskiego w Mieroszowie
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Białostockiej
Zespół Szkół nr. 2 (gimnazjum sportowe) w Lubartowie

Gimnazjum im. A. Szeptyckiego w Stryju Ukraina
Educational Complex Collegium of Shatava  Rosja
Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
Gimnazjum im.ks.Jana Twardowskiego w Jarocinie.
Gimnazjum w Łaszczowie
Szkoła Podstawowa w Kazimierówce
Gimnazjum im. Konfederacji Tyszowieckiej  w Tyszowcach
Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym
Szkoła podstawowa w Tyszowcach
Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Kobylu
 
Copyright ©2008 by englishleague TipTop TipTop TipTop email tiptop@op.pl
Kreator Stron www